Detaily


STRUKTURA

borovicové dřevo, bukové dřevo, vícevrstvá překližka a překližka potažená polyuretanovou pěnou.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny podšité deskou z paměťové pěny, potažené vrstvou ze 100% polyesteru.


PRODUKTOVÝ LIST

venere


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.
Venere


Jeho tenká a okouzlující struktura obsahuje měkké polštáře pro sedadlo, opěradlo a loketní opěrky a vítá každý okamžik vašeho života, což vám přináší zážitky čistého pohodlí. Venere je k dispozici jako verze pohovky i jako malá pohovka a dormeuse. Verze pro malé pohovky mají kompaktní rozměry a jsou ideální volbou pro menší prostředí. Verze dormeuse na druhé straně připomíná design lůžka Mater Familias Day Bed s více objímajícím sedadlem díky polštářům zad a loketní opěrky.

Šířka (mm) 1750-2250

Hloubka (délka) (mm) 930

Celková výška (mm) 820

Výška sedáku (mm) 440 

Hmotnost produktu (kg) 55

Spotřeba látky / kůže 15,4-18,2 bm/13,6-17 m²

Materiál borovice, buk, polyuretan, paměťová pěnová fólie, termicky vázaná textilie, textil/kůže


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům.

Verene

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder