Detaily


STRUKTURA

Z bukového dřeva a překližky, konstrukce

z překližky zakřivené párou.


VÝPLŇ SEDADEL

Z ekologické polyuretanové pěny potažené 100% polyesterový okraj. Polstrování zad: z ekologické polyuretanové pěny potažené 100% polyesterový okraj.


PRODUKTOVÝ LIST

Silla

Drusilla,Milla&Silla


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Silla


Křeslo SILLA se vyznačuje sedadlem odděleným od opěráku a výraznou podnoží. Podnož z dubového dřeva je ve stylu skandinávském, zatímco verze na kovové podnoži působí subtilněji a přinese do interiéru eleganci. Vaše pohodlí se postará výplň z ekologické polyuretanové pěny.

Konstrukce: Masivní dřevo, kovová konstrukce ve tvaru trubky se satinovanou, mosaznou zlatou povrchovou úpravou, k dispozici také v hnědé bronzové a lesklé kovové povrchové úpravě.  

Šířka (mm) 790

Hloubka (délka) (mm) 820

Celková výška (mm) 780

Výška sedáku (mm) 430

Hloubka sedáku (mm) 590

Výška nohou (mm) 150 cm 

Hmotnost produktu (kg) 33

Materiál dřevo, polyester, pěnový polyuretan, kůže / látka


Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder