Detaily


STRUKTURA

Jedlové dřevo, překližka a dřevotříska potažená polyuretanem, ekologická pěna pokrytá 100% polyesterovou vrstvou.

 

VÝPLŇ SEDADEL

Sedák z ekologické polyuretanové pěny potažený 100% polyesterovou výplní. U odnímatelných verzí přídavný potah z tepelně vázaného vlákna spojeného s plátnem.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

quadra.premium 1215


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Quadra


Měkká moderní sedací souprava vyráběná v Itálii z nejkvalitnější italské látky. Tato pohovka Vás nadchne skvělým designem a výborným zpracováním i když se může zdát zpočátku strohá a lineární, pohovka je vybavena klasickými a zároveň moderními proporcemi, a je určena pro diskrétní prostředí. Její podstatou je, že obsahuje pohodlné lůžko s matrací o výšce 13 nebo 16 cm (druhá možnost platí pouze pro 2,5 a 3místné verze), které lze dokonale začlenit do vašeho obývacího prostoru. "Quadra" je ideální pro jakékoli domácí prostředí.

Šířka (mm) 2080 / 2280 / 1880

Hloubka (délka) (mm) 1010

Celková výška (mm) 840

Výška sedáku (mm) 470

Hloubka sedáku (mm) 580

Výška nohou (mm): 70 

Hmotnost produktu (kg) 48 - 60

Snímatelný potah Ano


Matrace

BASIC - matrace z kvalitní studené pěny (s objemovou hmotností 25kg/m3) potah je s antialergickou úpravou. Výška matrace je 13 a 16 cm.

MEMORY FOAM - matrace z kvalitní studené pěny (s objemovou hmotností 35kg/m3) a vrstvou paměťové pěny (s objemovou hmotností 45kg/m3), potah je s antialergickou úpravou. Výška matrace je 13 a 16 cm.

Varianty : 2 sed, 2,5 sed,3 sed,rohová


Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům.


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder