Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, vícevrstvé a překližky pokryté polyuretanovou pěnou.


VÝPLŇ SEDADEL

Z ekologické polyuretanové pěny, potažené 100% polyesterovou výplní.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

giano.premium 1211


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Giano


Giano je moderní sedačka s výraznými rysy a pečlivým designem, který se moudře kombinuje s měkkým polstrováním. Vyznačuje se precizním prošíváním, navozuje příjemné pocity pohodlí. Giano je vybaveno opěrkou hlavy, kterou lze plynule polohovat. Ve verzích s polohovacím mechanismem relax mají elektricky zvedatelné opěrky hlavy, které lze nezávisle ovládat na sedadlech pomocí panelu tlačítek, umístěných pod opěradlem.

Moderní linie a maximální funkčnost. To jsou hlavní atributy pohovky GIANO. Jejím hlavním znakem jsou zvednutelné opěrky hlavy a vyklápěcí opěrka pro nohy. Vše je ovládáno elektrickými mechanismy, stačí tedy pouhé stisknutí tlačítka a snadno si nastavíte požadovanou polohu. Konstrukce pohovky se skládá z borovicového dřeva, překližky a polyuretanové pěny. To vše je potaženo odolným čalouněním v různých barvách a materiálech s efektním prošíváním. Kovová podnož je na dotaz dostupná v různých povrchových úpravách. Sedačku si můžete vybrat ze tří velikostí. 

Šířka (mm) 1800; 2000; 2200

Hloubka (délka) (mm) 1050

Celková výška (mm) 760

Výška sedáku (mm) 440

Hloubka sedáku (mm) 570


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder