Detaily


STRUKTURA

Jedlové dřevo, překližka a dřevotříska pokryté polyuretanovou pěnou.


VÝPLŇ SEDADEL

Polštáře sedadel z  ekologické polyuretanové pěny potažené 100% polyesterovou vrstvou.


PRODUKTOVÝ LIST

Gerrit


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Gerrit


Velkorysé křeslo GERRIT si zamilujete už od prvního posezení. Vnitřní část je zdobena efektem prošívání, což mu přidává na eleganci. Díky široké paletě dostupného čalounění tento kousek snadno sladíte se zbytkem vybavení a přizpůsobíte jej svému vkusu. Je moderní interpretací klasického křesla na čtení, oceníte ho v domácím i kancelářském prostředí. Nabízíme také verzi na otočné podnoži a pro ještě více komfortu lze křeslo doplnit podnožkou ze stejné kolekce. Vsaďte na prvek, který nikdy nevyjde z módy!

Šířka (mm) 800

Hloubka (délka) (mm) 900

Celková výška (mm) 1070

Výška sedáku (mm) 420

Hloubka sedáku (mm) 490

Hmotnost produktu (kg) 36


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.


Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 



KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder