Detaily


STRUKTURA

Jedlové dřevo, překližka a dřevotříska potažená polyuretanem, ekologická pěna pokrytá 100% polyesterovou vrstvou.

 

ČALOUNĚNÍ SEDADEL

Sedací polštáře z polyuretanové pěny ekologicky potažená klopou ze 100% polyesteru. Polstrování zad: z ekologické polyuretanové pěny potažené 100% polyesterový okraj. Polstrování loketní opěrky: polstrování loketní opěrky z polyuretanové pěny ekologicky potažená klopou ze 100% polyesteru.


3D CONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

fly 2.0.premium 1200


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

FLY


Novinka od Calia Italia. Sedací souprava FLY vás uchvátí svým elegantním designem a funkčností. Tato sedačka se vám zcela přizpůsobí a vy tak poznáte nekonečné pohodlí a komfort. Polohovatelné zádové opěrky i područky zajistí to, že z této pohovky už nebudete chtít vstát. S FLY můžete snít ve vašem obývacím pokoji.

Robustní štíhlé nohy dokreslí Fly k úplné dokonalosti. Díky variabilní hloubce se hodí pro všechny příležitosti. Rodina zde nachází útočiště. Opěradla vybavená naklápěcím systémem při úplném posunutí dozadu dělají z modelu Fly skutečný létající koberec. Mechanismus skrytý v loketní opěrce umožňuje pohodlné ležení a funguje jako skutečná opora pro hlavu.  

Výška sedu: 42 cm

Hloubka sedu: 58 cm / 100 cm

Výška nohou: 16 cm 

Možno v látkovém i koženém provedení.


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.


Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder