Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, bukové dřevo, vícevrstvá a překližka potažená polyuretanovou pěnou s bajonetovým kováním pro upevnění ramen. Svařovaná ocelová síť u lůžkových verzí.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z polyuretanové pěny potažené vrstvou 100% polyesteru.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

eclettico

brochure


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Eclettico


Měkká moderní sedací souprava vyráběná v Itálii z nejkvalitnější italské látky. Tato pohovka Vás nadchne skvělým designem a výborným zpracováním. Eclectico se skládá z několika částí, z nichž každá má jinou funkci. Jedná se o modulární pohovku, která je schopna dát život různým kompozicím, jež mohou splňovat jednu nebo více funkcí (noční, relaxační, sdílení nebo obecného bydlení). Je vybavena rozkládací pohovkou, kterou lze kombinovat s rozkládacím křeslem, lehátkem nebo rohovou sedačkou. Její design inspirovaný minimalismem znamená, že se dokonale přizpůsobí jakémukoli stylu, přičemž stačí jedna zásadní proměnná: područky - jsou k dispozici v šesti různých verzích, které si můžete vybrat podle svého vkusu.

Výška sedu : 49 cm

Hloubka sedu : 56 cm

Výška nohou : 10,5 cm 

Hloubka područek : 96 cm

Matrace:

BASIC - matrace z kvalitní studené pěny (s objemovou hmotností 25kg/m3) potah je s antialergickou úpravou. Výška matrace je 16 cm.

MEMORY FOAM - matrace z kvalitní studené pěny (s objemovou hmotností 35kg/m3) a vrstvou paměťové pěny (s objemovou hmotností 45kg/m3), potah je s antialergickou úpravou. Výška matrace je 16 cm.

HIGH DENSITY - matrace z kvalitní studené pěny (s objemovou hmotností 43 kg/m3) a vrstvou hypoalergenní a protiroztočové paměťové pěny (s objemovou hmotností 43kg/m3), potah je s antialergickou úpravou. Výška matrace je 16 cm.

Konstrukce:
Masivní dřevo a ostatní dřevěné materiály.

Potahový materiál: Kategorie kůže - pouze kat. 10,12; 15; 40; 50 nebo Kategorie látek -  kategorie TA,TB,TC,TD


Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Eclettico
a5539-eclettico_10.jpeg

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder