Detaily


STRUKTURA

Rám sedadla z borového dřeva, vícevrstvé a překližky pokryté polyuretanovou pěnou; rám opěradla z lakovaného kovu. Otočné verze spočívají na otočném mechanismu.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedák z ekologické polyuretanové pěny potažený 100% polyesterovou vrstvou.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

vivì.cal 1228


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


VIVÌ


Sofistikované křeslo VIVÌ vzbuzuje představivost, sbírá inspiraci u svého předchůdce MADAME_G, ale zachovává si svou osobitou tvář. Vysoký opěrák připomíná vlečku šatů či tvar mušle a do interiéru vnese elegantní závan kombinace tradičních a moderních prvků. Konstrukce křesla se skládá z borovicového dřeva, překližky a polyuretanové pěny, rám opěráku je pak z kovu. Obrovská nabídka textilního, koženého i koženkového čalounění umožňuje vybrat si přesně takovou variantu, která nejlépe vystihne váš domov nebo podnik. Dokonce je možné dodat i svůj vlastní materiál. S tímto kouskem je pohodlné posezení na úrovni zaručeno!

Šířka (mm) 920

Hloubka (délka) (mm) 700

Celková výška (mm) 1110-1130

Výška sedáku (mm) 510-520

Hloubka sedáku (mm) 520

Materiál PVC, kov, pěnový polyuretan, látka


Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


Viví

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder