Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, vícevrstvý potah z polyuretanové pěny.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny potažené výplní ze 100% polyesteru.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

romeo.cal 808


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Romeo


Díky svému lineárnímu designu zavěšenému na lesklých, ocelových základnách, které dosahují loketní opěrky a stávají se výrazným dekorativním prvkem, je Romeo absolutním protagonistou bytového zařízení. Vždy okouzlující, ať už v pevné nebo modulární verzi. Je vybaven zvedací opěrkou hlavy, která zaručuje optimální pohodlí zvýšením (při aktivaci) opěradla. Romeo je pohovka charakterizovaná lineárním designem, širokými sedadly a čtvercovými opěrkami rukou. Její čisté linie jsou dále zvýrazněny lesklou ocelovou základnou, která se spojuje s rameny a stává se tak silně dekorativním prvkem. Sedací souprava Vás zaujme především svým luxusním zpracováním a použitím kvalitních materiálů. 

Výška sedu: 41 cm

Hloubka sedu: 61 cm

Výška nohou: 17,5 cm 

Varianty:
Sedací soupravu lze skládat variabilně do požadované sestavy.


Romeo_2 má důležitou úpravu, která zcela mění jeho vzhled - dřevěné nohy. K dispozici v provedení bukové dřevo, mořený tmavý ořech, palisandr, světlý ořech, ořech Canaletto nebo dub, dodává tomuto modelu novou eleganci se skandinávskou chutí- méně ledový obraz, který se dobře hodí do klasičtějšího prostředí. Model je k dispozici v několika rozměrech a je vybaven polohovacími podhlavníky pro maximální pohodlí. 

Výška sedu: 41 cm

Hloubka sedu: 61 cm

Výška nohou: 17,5 cm 

Varianty:
křeslo, 1-sed s podr., 2-sed, 2,5-sed, 3-sed, otoman, taburet, pohovky, polštář


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder